1. درمان آکنه

  بر اساس نظر سازمان بهداشت جهانی در درمان بعضی از بیماریهای پوست از جمله درمان آکنه صورت ، استفاده از طب سوزنی بسیار موثر می باشد...

 2. زیبایی پوست صورت

  با توجه به اینکه پوست بزرگترین اندام بدن می باشد و از اهمیت زیادی در زیبایی برخوردار است ، لذا طب سوزنی برای زیبایی بیشتر صورت و جوانسازی پوست تاثیر...

 3. طب سوزنی برای لاغری

  طب چینی ، چاقی را یک اختلال در کانال انرژی طحال و معده می داند و معتقد است با طب سوزنی می توانیم کاهش اشتها را بدون هیچگونه عارضه ای داشته باشیم...

 4. چاقی صورت با طب سوزنی

  زیبایی صورت برای تمامی انسانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است داشتن صورت های لاغر و استخوانی خوشایند بعضی از افراد نیست و برای بهبود و چاق شدن صورت...

طب سوزنی زیبایی پوست

طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (  ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چین است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن باعث تسکین درد و یا درمان بیماری می‌شود . این نقاط خاص بر روی مسیرهای خاصی با نام گذرگاه ( meridian ) قرار دارند که انرژی حیات که در زبان چینی به آن «چی» (QI) گفته می‌شود در آنها جریان دارد .

با توجه به اینکه پوست بزرگترین اندام بدن می باشد و از اهمیت زیادی در زیبایی برخوردار است ، لذا طب سوزنی برای زیبایی بیشتر صورت و جوانسازی پوست تاثیر بسزایی داشته است . از آنجایی که پوست شامل مایعات، خون، رگهای خونی، بافت پیوندی، عضله و ذخیره غنی از عصب می باشد بنابراین با تشخیص نقاط خاص در پوست برای درمان بیماریهای پوستی و یا افتادگی پوست صورت و... سوزن ها را در مناسبترین نقاط قرار میدهیم و طی جلسات مورد نیاز شاهد تاثیر شگفت انگیز طب سوزنی بر زیبایی پوست می باشیم .

طب سوزنی برای زیبایی | طب سوزنی زیبایی پوست صورت

طب سوزنی روش درمانی کل نگر است علت مشکلات صورت را هم ناشی از اختلال در روند کار طبیعی ارگانهای داخلی بدن همچون طحال، کبد، کلیه ها و… می داند. به همین دلیل برای درمان مشکلات زیبایی صورت علاوه بر استفاده از سوزن در سطح صورت باید باید مسیر انرژی ارگانهای داخلی بدن را هم درمان کرد .

بطور مثال سیاهی دور چشم و لک های صورت ناشی از اختلال در کار طبیعی کبد و طحال می باشد و پف زیر چشم هم ناشی از اختلال در کار طبیعی کلیه ها و طحال است .

بنابراین با اصلاح مشکلات داخلی بدن می توانیم مشکلات پوستی صورت را بطور ریشه ای درمان کرده و پوستی سالم و شاداب داشته باشیم .

از مزایای استفاده از طب سوزنی در درمان مشکلات زیبایی پوست صورت، ماندگاری بالای درمان است . زیرا در این روش با استفاده از توانمندی طبیعی بدن اختلالات پوست درمان می شود . برخلاف تزریق ژل و بوتاکس که با وارد کردن موادی سعی در ترمیم و بهینه کردن پوست به طور موقت دارند ، در درمان با طب سوزنی با تنظیم سیستم انرژی بدن نتیجه درمان بهتر و ماندگار تر می باشد .

در این روش درمان هیچگونه تزریق شیمیایی صورت نمی گیرد به همین دلیل هیچگونه عارضه جانبی و یا درد ندارد . فقط از سوزنهای بسیار ظریف در صورت و سایر نقاط مرتبط استفاده می شود که درد آنها بسیار کم است .

طب سوزنی با بهبود فعالیت ارگانهای دخیل در زیبایی و طراوت و شادابی پوست و همچنین با بهبود خونرسانی پوست ، باعث رطوبت بهتر و حساسیت پذیری کمتر پوست شده و با تولید کلاژن و الاستین ، بدن شروع به ترمیم پوست آسیب دیده صورت می کند و در نهایت شاهد شادابی و جوانسازی پوست صورت ، رفع چین و چروک ، درمان جوش و آکنه می باشیم .

ما به صورت تخصصی از طب سوزنی برای زیبایی پوست صورت استفاده می نماییم . برخی از خدمات ما در زمینه زیباسازی پوست عبارتند از طب سوزنی برای زیبایی | طب سوزنی زیبایی پوست صورت

 • جوانسازی پوست با طب سوزنی
 • لیفتینگ پوست صورت با طب سوزنی
 • رفع چین و چروک صورت
 • رفع خط اخم
 • درمان آکنه

با توجه به تاثیر سن افراد در زیبایی و شادابی پوست صورت و با در نظر گرفتن این نکته که با گذشت زمان میزان کلاژن سازی پوست کم میشود و تعداد چین و چروک صورت بیشتر می شود لذا جهت تکمیل دوره درمان بیماریهای پوستی پیشنهاد می کنیم جلسات درمانی را در زمانهای متعدد بنا به تشخیص متخصص تکرار نمایید تا بالاترین نتیجه و تاثیر را در درمان دریافت نمایید .

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره اینجا کلیک نمایید .

 

 

 1. pills