1. درمان آکنه

  بر اساس نظر سازمان بهداشت جهانی در درمان بعضی از بیماریهای پوست از جمله درمان آکنه صورت ، استفاده از طب سوزنی بسیار موثر می باشد...

 2. زیبایی پوست صورت

  با توجه به اینکه پوست بزرگترین اندام بدن می باشد و از اهمیت زیادی در زیبایی برخوردار است ، لذا طب سوزنی برای زیبایی بیشتر صورت و جوانسازی پوست تاثیر...

 3. طب سوزنی برای لاغری

  طب چینی ، چاقی را یک اختلال در کانال انرژی طحال و معده می داند و معتقد است با طب سوزنی می توانیم کاهش اشتها را بدون هیچگونه عارضه ای داشته باشیم...

 4. چاقی صورت با طب سوزنی

  زیبایی صورت برای تمامی انسانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است داشتن صورت های لاغر و استخوانی خوشایند بعضی از افراد نیست و برای بهبود و چاق شدن صورت...

هزینه طب سوزنی برای لاغری

طب سوزنی با قدمت پنج هزار ساله بر اساس نبض و زبان بیمار ، قادر به تشخیص بیماری می باشد و با انتخاب نقاط خاص در درمان بیماری با استفاده از سوزن های مخصوص طی جلسات مورد نیاز روند درمان را تکمیل می کند .

یکی از بیماریهای قابل درمان با استفاده از طب سوزنی چاقی و اضافه وزن بیش از حد می باشد . برای تناسب اندام و کاهش سایز طب سوزنی کاربرد بسیاری دارد . روند کار برای به کار گیری طب سوزنی برای لاغری و کاهش وزن بدین صورت است که طبق تشخیص پزشک نقاط مناسب برای استفاده سوزن ها انتخاب می شود و گاها با استفاده از نخ های مخصوص روند چربی سوزی را در بدن فعال می سازیم .

طب سوزنی گوش یکی از بهترین روشها برای کنترل اشتها ، کاهش وزن و سایز در افراد چاق می باشد و همچنین تاثیر بسیار عالی روی تنظیم آنزیمهای کبدی این بیماران می گذارد و در نهایت با تنظیم ارگانهای داخلی بدن شاهد کاهش وزن در طی جلسات درمانی می باشیم .

هزینه طب سوزنی برای لاغری | قیمت طب سوزنی لاغری

ما با تجربه چندین ساله در طب سوزنی و آگاهی کامل و تسلط بر نقاط مناسب درمانی برای استفاده از سوزن ها در محیطی کاملا استریل و بهداشتی خدمات خود را ارائه می دهیم . با استفاده از سوزن درمانی شاهد لاغری موضعی و یا لاغری شکم و لاغری کل بدن به همراه چربی سوزی می باشیم .

موضوع هزینه های درمانی یکی از دغدغه های همیشگی مردم است . هزینه طب سوزنی برای لاغری به تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و تعداد سوزن ها بستگی دارد و برای دریافت بهترین نتیجه و ماندگاری درمان بهتر است روند درمان را با مراجعات مکرر و منظم تکمیل نمایید .

با توجه به کارآمدی طب سوزنی و تقریبا بدون عارضه بودن آن در درمان اکثر بیماریها و با توجه به هزینه مناسب لذا درمان با طب سوزنی به نسبت جراحی های بالینی بسیار با صرفه تر می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره اینجا کلیک نمایید .

 1. pills